Poznaj nas

Kosmetolog Arleta Przytuła

W głównej mierze zajmuję się profilaktyką, która ma na celu opóźnić zewnętrzne oznaki starzenia się, zwalczaniem niedoskonałości skórnych związanych ze zmianami dermatologicznymi, bądź nadmierną tkanką tłuszczową, a także udoskonalaniem i podkreślaniem naturalnego piękna drzemiącego w każdej z Nas!!.
Swoją pracę wykonuję sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem, podchodząc do każdego problemu bardzo indywidualnie. Przed rozpoczęciem pracy dokładnie diagnozuję skórę, by dobrać najwłaściwszy zabieg kosmetologiczny. Następnie stosuję odpowiedni wysokiej jakości kosmetyk zgodnie z wcześniejszym rozpoznaniem, dostosowany do potrzeb skóry klienta. Przykładam ogromną wagę do staranności, by mieć pewność co do skuteczności przeprowadzanych działań. Wspólnie z klientem rzetelnie oceniam efekt i estetykę wykonanego zabiegu, tak żeby mieć gwarancję, iż każde z nas  jest w pełni usatysfakcjonowane.
Uzupełniając swoje wykształcenie ukończyłam liczne szkolenia w zakresie kosmetologii estetycznej ciała i twarzy. Nie poprzestaję na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Wciąż biorę udział w rozwijających mój warsztat  szkoleniach, gdzie zdobywam nowe informacje i umiejętności, które wdrażam w codzienną pracę, uzyskując bardzo dobre i niejednokrotnie spektakularne efekty.
Zajmuję się kosmetologią estetyczną, leczniczą, pielęgnacyjną oraz upiększającą. Praca ta jest moją pasją, dającą mi ogromną satysfakcję. Ponadto cechuje mnie duża doza pozytywnej energii, co pozwala mi wykonywać swoje obowiązki z uśmiechem, sumiennością i profesjonalizmem.
Zawsze z wielką chęcią doradzę na temat najlepszych sposobów pielęgnacji.
W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Zapraszam do skorzystania z oferty Idylla Studio.