Lifting rzęs

 

Zarezerwuj 100zł ; 60min

Lifting rzęs zapewnia trwałe podkręcenie rzęs i cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród wszystkich kobiet, które uwielbiają być na bieżąco z najnowszym trendami kosmetycznymi na świecie. Jednymi z nich są zadbane, gęste i zdrowe rzęsy, które są wizytówką każdej kobiety.

 

Lifting rzęs – kto powinien skorzystać?

 

Trwałe podkręcenie rzęs (ang. lenght volume lift) to zabieg przeznaczony dla kobiet, które uwielbiają brylować efektownymi rzęsami. Działa on podobnie a nawet lepiej niż w przypadku podkręcenia zwyczajną zalotką. Najlepszym efektów mogą spodziewać się posiadaczki długich i prostych rzęs, dla których ten zabieg jest idealną propozycją. Jednak najczęściej z zabiegu liftingu rzęs chcą skorzystać kobiety, które mają krótkie rzęsy i chcą je optycznie wydłużyć.

 

Efekty zabiegu liftingu rzęs

 

Preparaty stosowne do liftingu rzęs są całkowicie bezpieczne i przyjazne wszystkich rzęsom. Efekt zabiegu utrzymuje się do trzech miesięcy a włoski rzęs nie są obciążone. Najważniejszym efektem zabiegu jest oczywiście walor estetyczny. Lifting rzęs powoduje, że wydają się one dłuższe oraz są dodatkowo podkręcone oraz odżywione.

 

Wskazania:

 

– Proste rzęsy

– Krótkie rzęsy

 

Przeciwwskazania:

 

– nadmierne wypadanie rzęs,

– zapalenie spojówek,

– choroby alergiczne oczu,

– infekcje i stany zapalne oczu,

– zespół suchego oka,

– jaskra i zaćma.

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram